امکانات برج میلاد

 امکانات برج میلاد تهران

 

 

 معرفی رستوران گردان:

 

رستوران گردان برج میلاد واقع در ارتفاع ۲۷۶ متری، بزرگ‌ترین رستوران گردان جهان در ارتفاع است که بخش متحرک آن هر ۲ ساعت ۳۶۰ درجه می‌چرخد تا میهمانان امکان تماشای تهران در تمام جهت ها را داشته باشند.

 

  وعده صبحانه : روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیل از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۰:۳۰به صورت بوفه باز | قیمت: 60 هزار تومان.

 

 وعده ناهار (همه روزه به غیر از روزهای جمعه و تعطیل): از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵:۳۰ به صورت انتخابی (آلاکارد) | قیمت : 108هزار تومان.

وعده ناهار (در روزهای جمعه و تعطیل): به صورت بوفه باز (مانند وعده شام) | قیمت: ۱۵۸هزار هزار تومان.

 

 وعده شام: همه روزه از ساعت 20 الی 23 به صورت بوفه باز | قیمت: 158 هزار تومان.

 

 ساعت کار گیشه جهت تهیه بلیط (مستقر در گذرگاه ورودی برج):

 صبحانه: ۹:۴۵ - ۷:۰۰

ناهار: ۱۴:۳۰ - ۱۲:۰۰

شام: (زمستان): ۲۱:۴۵ - ۱۹:۰۰

 

 مهمانان گرامی می بایست جهت استفاده از این رستوران از ۴۸ ساعت قبل نسبت به‌ رزرو از طریق تماس با شماره تلفن های۲-۸۸۶۲۰۳۸۱ اقدام نمایند. همچنین برگزاری میهمانی‌های گروهی ارگان‌ها و نهادها نیز در این رستوران با شرایط و منوی ویژه امکان‌پذیر می باشد.

 این رستوران به مبلمان زیبا و راحت مجهز بوده و طراحی زیبای سقف به همراه نقش برجسته دیواری که تصاویری از شاهنامه را نشان می‌دهد، از جاذبه‌های بصری آن است.

رستوران گردان برج میلاد همراه با بهترین دسر ها غذا های بین المللینوشیدنیهای ویژه غذاهای ایرانیانواع سالاد ها این اطمینان را به شما می دهیم که بهترین خاطره ها را برای خودتان  و مهمان های عزیزتان بسازیم همراه با نواختن پیانو در محیطی بی نظیر و غیر قابل توصیف ثبت لحظات ماندگار با عکس سلفی در نمای 360 درجه ای محیط رستوران گردان برج میلاد

 

شماره رزرو 

02188620381

02188620382

@tanin_restaurants

WWW.tanin-restaurants.com

Instagram.com/milad_revolving_restauran

 

 

 

رستوران ویژه برج میلاد تهران:

این رستوران در ارتفاع 292 متری قرار دارد و مساحت آن 1100  متر مربع میباشد که برای مهمانی های بسیار رسمی طراحی گردیده است و تعداد 100 نفرظرفیت پذیرایی دارد.

شماره رزرو 

02188620381

02188620382

 

رستوران ویژه برج میلاد در طبقه دهم میباشد

 

مهمانسرای برج میلاد تهران:

مهمانسرایی در برج میلاد تهران وجود دارد که در ناحیه تپه غربی برج میلاد قرار دارد. مساحت ساختمان مهمانسرا حدودا 606 متر مربع و دارای 12 اتاق و 40 تخت جهت اسکان مهمانان شهرداری تهران احداث گردیده است مسیر دسترسی به مهمانسرا از مجاور پارکینگ طبقاتی می باشد.

 

 

 

 

 مرکز همایش های بین المللی برج میلاد:

 

مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران با برخورداری از امکانات منحصر به فرد و منابع انسانی متخصص و مجرب به منظور برگزاری رویدادهای فرهنگی، هنری و اجتماعی شامل : کنفرانس ها، سمینارها، همایش ها،جشنواره ها، کنسرت ها، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه ها راه اندازی شده  است. این مرکز مجهز به ۱۵ سالن کنفرانس جانبی، فضای نمایشگاهی به مساحت ۶۰۰مترمربع، استودیوی رادیویی و تلویزیونی و سالن های پذیرایی، مناسب ترین مکان برگزاری برنامه های علمی فرهنگی و هنری در کلانشهر تهران است.

شاخص ترین سالن این مجموعه ، سالن حافظ با ظرفیت ۱۶۰۰ نفر در دوطبقه بالکن و همکف می باشد .این سالن مجهز به تجهیزات به روز صوتی و سینمایی ، ترجمه همزمان و سیستم تصویربرداری Broadcast است و برای برگزاری کنسرت ها و همایش های بزرگ از آن استفاده می شود.

 

 

دیگر سالن های مجموعه عبارتند از :

 

سالن کنفرانس ویژه با ظرفیت ۶۰ نفر

د و سالن ۱۱۰ نفره جهت اجرای کارگاه های آموزشی و پخش فیلم 

 ۶ سالن ۶۰ نفره برای استفاده چند منظوره

 سالن سعدی با ظرفیت ۲۰۰ نفر مناسب برای برگزاری جلسات و همایش ها

 سالن رودکی با ظرفیت ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر (چیدمان میزگرد ، کنفرانسی و سینمایی )

 تالار های پذیرایی شامل تالار فردوسی ( طبقه B۱/-۱ )  : با ظرفیت ۱۵ نفر مجهز به ویدئو پروژکشن 

تالار مولوی ( طبقه B۱/-۱ ) : ظرفیت ۱۵۰ نفر جهت برگزاری همایش ها و پذیرایی های ویژه دارای سیستم صوتی و ویدئو پروژکشن 

 تالار خیام ( طبقه MZ ) : ظرفیت ۸۰۰ نفر جهت پذیرایی میان وعده ناهار و شام

 تالار شهریار ( طبقه B۱/-۱ ) : ظرفیت ۴۰ نفر برای پذیرایی های ویژه

 تالار روباز عطار ( طبقه B۲/-۲ ) : ظرفیت ۱۰۰ نفر با چشم انداز زیبا

 فضای همکف ( ورودی اصلی ) : ۵۵۰ مترمربع جهت برگزاری نمایشگاه های تخصصی و پذیرایی ۸۰۰ نفر

 

 

سینماهای برج میلاد:

سینمای برج میلاد دارای دو سالن با ظرفیت ۱۲۰ نفر پذیرای علاقمندان فیلم و سینما می باشد، جدید ترین فیلم ها در سینمای برج میلاد اکران میگردد.

 

 سینما ۶بعدی برج میلاد:

 یکی  از پیشرفته ترین سینماهای ایران که از آخرین تکنولوژی روز دنیا بهرهمند است در این سینما 8 صندلی متحرک با قابلیت چرخش در جهات مختلف وجود دارد 

پخش فیلم ها حدودا از 7 تا 15 دقیقه میباشد.

سینمای ۶ بعدی برج میلاد با تلفیق نمایش سه بعدی فیلم‌ها و سیستم حرکتی پیشرفته صندلی ها، افکت‌های آب، باد، رعد و برق و… بیننده را غرق در فضای شبیه سازی شده می کند. هیجان سوار شدن بر ترن هوایی یا سورتمه با عبور از دره ها، پرتگاه‌ها و مناظر برفی یا خلبانی فانتوم با سرعت ۱۰۰۰ کیلومتر در ساعت  در سینمای ۶ بعدی و بدون بدون هیچ خطری تجربه کنید.

 

 

دلفیناریوم برج میلاد تهران:

آیا میدانستید مرتفع ترین دلفیناریوم خاورمیانه در برج میلاد میباشد؟ این مکان در زمینی به ابعاد 40 در 60 متر دارای 700 نفر ظرفیت میباشد ،میزان مصرف آب آن 3000 متر مکعب  است و پذیرای مهمانان برج در تمامی فصول سال هستیم.

دلفیناریوم برج میلاد تهران محل نمایش پستانداران دریایی است که این اجرا بر اساس دانش و فرهنگ بومی انجام میگیرد. در بیشتر نقاط جهان معمولاً پارک های دلفیناریوم را در کنار ساحل اقیانوس ایجاد میشود که مستقیم از آب دریا استفاده میشود ولی در مناطق غیر ساحلی نیاز به تکنولوژی شبیه سازی آب اقیانوس است زیرا چنانچه فورمولاسیون آب دقیق انجام نشود منجر به بیماریهای پوست ، چشم و نهایتا مرگ حیوانات میگردد.

 

 

پینت بال برج میلاد:

پینت بال ورزشی نو و پر هیجان است برپایه دومیدانی،بسیار نزدیک به تیراندازی و از آنجا که به تفکر استراتژیک نیاز دارد به آن شطرنج زنده هم می‌گویند.

درپینت بال عموماً ٢ تیم که تعدادشرکت کنندگان درآن با توجه به زمین بازی قواعد وسناریو‌ها ی متفاوتی دارد در برابر هم قرارمی‌گیرند و باتوجه سناریوی ازقبل توافق شده ماموریتی را بعهده دارند، اعضاء هر تیم مجهز به نشانه گذاری‌ها پینت بال،گلوله‌های رنگی استاندارد، تجهیزات ایمنی و پوشش قابل شناسایی بوده و بر مبنای قانون حاکم بر زمین سایز ابزار و یا تجهیزات مورد نیاز راهمراه خواهند داشت.

مساحت زمین چمن مصنوعی پینت بال برج میلاد تهران که در ضلع جنوب غربی برج واقع شده است، ۱۵۰۰ متر مربع می باشد .

پینت بال برج میلاد همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب و پنجشنبه و جمعه ها از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ پذیرای علاقمندان می باشد .

 حداکثر نفرات ۱۸ نفر  و هزینه ورودی ۲۰۰۰۰تومان  است و متغیر است به یاد داشته باشید که رزرو پینت بال حداقل ۱۰ روز قبل باید انجام شود.

 

 

 

لیزریوم برج میلاد تهران:

لیزریوم هنری است که از تلفیق  رنگ، نور، صدا و تصویر  با افکت های ویژه و صدای دالبی ایجاد می شود که برای بازدیدکنندگان بسیار جذاب بوده و مردم می توانند از این سالن همزمان با بازدید از برج میلاد تهران استفاده کنند و لحظات شاد و هیجان انگیزی را ثبت نمایند.

این سالن با ظرفیت ۵۰ نفر در ورودی پارکینگ برج میلاد قرار گرفته است و در سانس های ۱۵ دقیقه ای اقدام به نمایش ویدئو آرت به صورت لیزری به همراه صدا و تصویر می کند. بلیط لیزریوم برج میلاد ۵۰۰۰۰ ریال است  و این هزینه متغیر میباشد

 

 

 

 آبشار برج میلاد:

 

آبشار برج میلاد دارای فضای سبزی در کنار خود میباشد

این آبشار دارای 3 عدد برکه با مساحت 3000 متر مربع است که بزرگترین اینها 1200 متر مربع میباشد. ارتفاع آبشار 1200 متر مربع است نور پردازی آبشار با 16 نور افکن 2000 وات انجام میپذیرد .ارتفاع آبشار 5/17 متر است 

 

 

 گنبد آسمان برج میلاد:

آنچه با عنوان گنبد آسمان از آن یاد می شود ، گنبدی شیشه ای در آخرین طبقه عمومی برج،  به ارتفاع ۱۳ متر می باشد.

این طبقه بر پایه  مجموعه ای از نمادها ، اسطوره هاو روایت های کهن ایران زمین شکل گرفته و بازگو کننده تاریخ  فرهنگ و تمدن نه هزار ساله ایرانیان از دوران امپراطوری بزرگ ایران تا زمان کنونی است. پایه و اساس طراحی این اثر،  چهار عنصر اصلی آفرینش : آب، باد، خاک، آتش و نیز مفاهیمی همچون زندگی، مرگ، عشق، عدالت، مبارزه و صلح است

 

 

سکوی دید باز و بسته برج میلاد:

سکوی دید بسته در طبقه چهارم راس  قرار گرفته و کاملا سر پوشیده است. این قسمت برج فقط دید کلی از تهران را برای علاقه مندان فراهم می کند اما سکوی دید باز محلی است در ارتفاع ۲۸۰ متری با زیر بنای ۳۰۰۰ متر مربع که بازدیدکنندگان در آن می توانند تهران را از بالای برج تماشا کنند .

این  قسمت از برج مانند تراسی بزرگ دور تا دور برج را فرا گرفته و در واقع همان  قسمتی از برج است که  بزرگترین قطر را در طبقات برج دارا است و بیرون تر از سایر قسمت های برج به نظر می رسد . دوربین های  نصب شده در آن امکان دیدن قسمت های مختلف تهران را برای بازدیدکنندگان و علاقه مندان فراهم می کنند . 

 

 

مرکز خرید برج میلاد تهران:

۸۳ واحد تجاری در این ساختمان ، تجربه ای متفاوت از خرید را پیش روی شما می گذارند. 

ورود به ساختمان لابی برج و مرکز خرید رایگان و از ساعت ۱۲٫۰۰ تا ۲۴٫۰۰ امکان پذیر است .


پیام ها