فراخوان سرمایه گذاری

 صنعت رستوران و کترینگ، از حوزه های جذاب برای سرمایه گذاری به جهت گردش مالی بالا و ظرفیت توسعه با توجه به نیازهای جدید و رو به فزونی جامعه ناشی از تغییر سبک زندگی است؛  این صنعت اما پر رقابت و با ریسک‌های ویژه خود است که به ویژه برای کسانی که از خارج صنعت هستند انتخاب شریکی از نوع گروه رستوران های طنین می‌تواند گزینه مناسب و قابل اعتمادی برای ورود و حضور مطمئن در صنعت باشد.

 شناخت بازار، دسترسی به تامین کنندگان، آشنایی با تکنولوژی، دانش روز جهانی و انباشت تجربه، فراهم آورنده امکانات و موقعیتی جذاب برای سرمایه‌گذاران علاقه‌مند خواهد بود.

ما آمادگی داریم در جهت تاسیس رستوران در مجتمع های تجاری در حال ساخت، اخذ مشترک امتیاز رستوران‌های بین‌المللی یا اعطای امتیاز گروه رستوران های طنین پس از امکان سنجی دقیق قابلیت سرمایه پیشنهادی در حوزه های امور اقتصادی و مالی، فنی، حقوقی و ... با کلیه شخصیت های حقیقی یا حقوقی که علاقمند به سرمایه گذاری در این زمینه هستند به سرمایه گذاری در قالب تسهیم مالکیت، کنترل و سود به نسبت سرمایه مادی و معنوی طرفین اقدام کنیم.

ما امکانی را فراهم آورده ایم که دانش، تجربه و بازاری را که طی سالها حضور در صنعت رستوران داری به دست آورده ایم به امکانی برای سرمایه گذاری مطمئن و پربازده برای کسانی که علاقمند به فعالیت در این حوزه می باشند تبدیل نماییم، لطفا در صورت تمایل به سرمایه گذاری مشترک با گروه رستوران های طنین، فرم زیر را دریافت، تکمیل و برای ما ارسال نمایید:
 

دانلود فرم فراخوان سرمایه گذاری

برچسب ها:


پیام ها